דילים לחו"ל - השוואת מחירים

מערכת להשוואת מחירי דילים לחו"ל, סריקה והשוואה של עשרות אלפי חבילות נופש.

נופשונים, חבילות נופש ודילים לחו"ל

בחרו יעד לנסיעה


בחרו תאריכים
דילים לחו"ל - השוואת מחירי היעדים החמים

דילים לבורגס
דילים לבורגס
 
דילים לפריז
דילים לפריז
 
דילים למדריד
דילים למדריד
 
דילים למלטה
דילים למלטה
 
דילים לאמסטרדם
דילים לאמסטרדם
 
דילים לברצלונה
דילים לברצלונה
 
דילים למינכן
דילים למינכן
 
דילים ללונדון
דילים ללונדון
 
דילים לאתונה יוון
דילים לאתונה
 
דילים ללימסול
דילים ללימסול
 
דילים לפראג
דילים לפראג
 
דילים לבודפשט
דילים לבודפשט
 
דילים לאנטליה
דילים לאנטליה
 
דילים לבברלין
דילים לברלין
 
דילים לוינה
דילים לוינה
 
דילים למילאנו
דילים למילאנו
 
דילים לרומא
דילים לרומא
 
דילים לכרתים
דילים לכרתים
 

בהחלטה של רגע, בא לכם להתפנק ולנסוע לחופשה קצרה ומרעננת בחו"ל, לאן? איך? כמה? תשובה לכל שאלה ניתן למצוא כאן באתר מייטריפ, נמליץ לכם על יעד ונעזור לכם למצוא את הדיל המשתלם ביותר. הנה ההמלצה שלנו.


חבילות נופש - הגדרה

חבילות נופש ימצאו גם תחת השם דילים לחו"ל או נופשונים, כלומר עסקאות תיירות הכוללות לינה בבית מלון וטיסה ליעד מסויים, הנופשונים בדרך כלל נבנים על ידי סוכנויות הנסיעות השונות אשר מציעות את העסקאות במחיר אטרקטיבי.

איך זה שהמחיר של דיל לחו"ל הינו זול יותר מהרכבה עצמית של טיסה ומלון?

הדילים והחבילות מורכבות  בדרך כלל על ידי סוכני / סיטונאי תיירות, על מנת שהמחיר יהיה אטרקטיבי, הסוכנויות הגדולות רוכשות את כל כרטיסי הטיסה של טיסה מסוימת ו/ או רוכשת מספר רב של חדרים בבית מלון מסוים. כוח הקנייה הזה מאפשר להם למכור את חבילות הנופש במחיר זול מהרגיל.

איפה אפשר למצוא את הדילים הללו?

ממש כאן, בעמוד הזה, למה? מכיוון שאנחנו מבצעים השוואת מחירים בין אלפי דילים לחו"ל ומאפשרים לכם לדעת במהירות מהי העלות המינימאלית לרכישת חבילת נופש ליעד ולתאריך שבחרתם. המטרה שלנו היא לעזור לכם למצוא את העסקאות בקלות, ברגע שתבחרו עסקה שמעניינת אתכם, תעברו לאתר של הסוכנות שמוכרת את הדיל לקבלת פרטים נוספים ורכישה, בטיחות הרכישה שלכם חשובה לנו ולכן אנחנו עובדים רק עם הסוכנויות המובילות והאמינות בתחום, אשר מאפשרות רכישה מאובטחת ופשוטה.

דילים של הרגע האחרון

מחיר חבילות נופש / נופשונים יכול לרדת במידה ולא היה ביקוש גדול לעסקה שאותה סגרו סוכנויות הנסיעות. מצב כזה ידוע כ "מבצע של הרגע האחרון". לכן מומלץ להשוות ולבדוק לפני שאתם סוגרים עסקה. אך שימו לב, לא כדאי לחכות יותר מידי מכיוון שמספר המקומות בדרך כלל מוגבל, לכן אם היעד שאתם מעוניינים בו הוא יעד מבוקש, מומלץ לא לחכות יותר מידי.

למי זה מתאים?

כמעט לכולם, חבילות נופש מתאימות לכל אדם אשר מעוניין בדילים ליעדים פופולאריים. יתרונות: מחיר אטרקטיבי, אינדיקציה שהיעד פופולארי (אין חבילות ליעדים שלא נמכרים טוב), הטיסות מותאמות למשך השהות במלון. וכן זמינות החבילה, אפשר לחליט באופן ספונטני על נסיעה בסוף השבוע הקרוב, ופשוט להזמין ולנסוע. חסרונות: עומס ביעדים מבוקשים.