טיסות לחו"ל - השוואת מחירים

מערכת ייחודית להשוואת מחירי טיסות לחו"ל, המערכת שלנו סורקת מספר מקורות מידע בו זמנית ומבצעת השוואת מחירים בזמן אמת בין חברות התעופה השונות.

דירוג מייטריפ
  1. לופטנזה
  2. בריטיש
  3. קונטינטל
  4. אל על
  5. תאי אייר
  6. סוויס
  7. אייר קנדה
  8. אלאיטליה
  9. איבריה

השוואת מחירי טיסות בין כל החברות, כולל טיסות שכר!

בחרו יעד לנסיעה

מתי ברצונכם לטוס?

כמה נוסעים אתם?

טיסות לחו"ל

מייטריפ מאפשרת את החופש לבחור טיסות לחו"ל על ידי מערכת הסריקה היחודית שלנו המאפשרת השוואה בין כל חברות התעופה והצגת הטיסות הזמינות למבחר היעדים בעולם בממשק פשוט ונוח.

סוגי טיסות

טיסות שכר (צ'רטר) - טיסה מיוחדת (לא סדירה) ליעדים פופולארים בדרך כלל מאופיינת בשעות המראה פחות נוחות ושירות מוגבל, פופולארית ביותר עקב מחירים נמוכים ביחס לטיסות הסדירות. שימו לב: מומלץ לא לאחר לטיסות שכר היות והן אינן חלק מטיסות סדירות וכל החמצה של טיסה בדרך כלל תגרור עלות של כרטיס חדש.

טיסות סדירות - רוב חברות התעופה טסות בתדירות ושעות קבועים, התדירות נקבעת בהתאם לביקוש (בדרך כלל יש יותר טיסות בחודשים מאי עד ספטמבר). טיסות סדירות מאופיינות בשרות טוב ובגמישות מסויימת מול חברת התעופה במידה והלקוח מעוניין לשנות את מאפייני הכרטיס. המחיר של טיסות סדירות בדרך כלל נמוך יותר כאשר מזמינים מספר חודשים מראש או ברגע האחרון.

טיסה ישירה - טיסה אשר יוצאת מישראל ומגיע ישירות ליעד.

טיסה עם עצירות ביניים - טיסה אשר יוצאת מישראל ועוצרת בדרך ליעד למספר שעות. רוב החברות הזרות שטסות מישראל יעצרו בארץ מוצען, הסיבות לכך נובעות בעיקר מהסכמי תעבורה שונים.
המלצת מייטריפ: אם אתם רוכשים טיסה הכוללת עצירות ביניים, אנו ממליצים לוודא שזמן העצירה הינו לפחות שעה וחצי, הסיבה לכך היא שבדרך כלל עצירות הביניים כוללות העברה של הכבודה למטוס החדש, עצירה קצרה מידיי מגדילה את הסיכוי שהכבודה שלכם תישלח בטיסה מאוחרת יותר.