אודות החברה

מייטריפ (My Trip ) הינה חברת טכנולוגיה ומדיה המתמחה בהשוואת מחירים בתיירות.

מייטריפ אינה סוכנות או ספק תיירות ואינה אתר העוסק במכירת עסקאות תיירות, מייטריפ מפתחת טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לנו לסרוק את האינטרנט ולאתר עסקאות תיירות מסוכנויות שונות בצורה אוטומטית וידנית כאחד.

כל המידע שבאתר mytrip.co.il הינו מידע הנסרק על ידינו באופן אובייקטיבי , אנו שמים דגש מיוחד על אמינות המידע המפורסם אצלנו ומטרתנו לפרוס בפני גולשינו תמונה אמיתית ואובייקטיבית ממיטב החבילות הקיימות בשוק מסוננות לפי מחיר / אטרקטיביות לגולש.

למען הסר ספק, תוכן המידע הינו באחריות סוכנויות הנסיעות. תפקידנו הוא להעביר את המידע המוצג באתרי הנסיעות השונים, באופן שיאפשר את השוואת העסקאות השונות המוצעות על ידי הסוכנויות השונות ובאחריותן בלבד.

ההזמנות נסגרות אצל הסוכנים. אנו מציגים בפני הגולש את פרטי ההצעות, מאפשרים לו לבחור סוכן לפי המחיר ואטרקטיביות ההצעה, ומפנים אותו לאתר הסוכן או לדף התקשרות לסגירת העסקה.

ממתי אנו קיימים:

מנוע החיפוש הראשון שלנו נוצר בשנת 2001 תחת השם (ואתר האינטרנט) "פורטיול" והיה אחד ממנועי החיפוש היחידים בישראל בזירת התיירות.

בשנת 2005 הוחלף שם המותג  ל  "My Trip " ואתר האינטרנט עבר שדרוג.

במהלך השנים 2005-2010 סיפק מייטריפ תוצאות חיפוש על דילים וחבילות נופש למיליוני גולשים (מבוסס על סטטיסטיקות גלישה ע"פ מ"ס כניסות).

בשנת 2011 מנוע החיפוש שודרג משמעותית ועיצוב אתר האינטרנט שלנו עודכן, כמו כן אנו פועלים בצורה מתמדת לשיפור מגוון השירותים המוצעים לגולשינו.